Aleksandras

Aleksandro balsui apibūdinti trūksta epitetų – tai jėga, sklindanti iš širdies į širdį. Aleksandras – skoningai kūrinių melodiją, ritmą ir spalvą perteikiantis vokalistas.

Balso skaidrumas, skardumas ir stiprumas lyg ant debesų atneša besisukančias poras į šokių aikštelę, o likusius sėdėti apgaubia jaukia šiluma.

Charizmatiškumo, geros nuotaikos nestokojantis atlikėjas į gyvenimą žvelgia plačiai, todėl  gyvenimo keliu eina skindamas pergalę po pergalės:

  • ***Lietuvos prodiuserių šou „Talentų medžioklė“ finalininkas Aleksandras buvo tituluotas įspūdingiausią balsą turinčiu talentu.
  • ***Būdamas televizijos šou „Žvaigždžių vartai“ dalyviu ir finalininku, Aleksandras gaivia ugnimi įpūtė ir pažadino legendines dainas „DILAILA“, „Mano gyvenimo žvaigždelė“.
  • ***Lietuvos Balso projekte Aleksandras tapo prizu, dėl jo susirungusioms mokytojoms Katažinai ir Ingai Valinskienei.
  • ***Aleksandro talentai vertinami ir pripažįstami Lietuvos teatro žiūrovų. Savo artistiškumą ir balso galią atlikėjas atskleidžia garsiuosiuose miuzikluose („Jesus Christ Superstar“, „Tadas Blinda“, „Paryžiaus Katedra“, roko operoje „Voro vestuvės“ ).
  • ***15-os metų patirtis choro „BREVIS“ sąstate, muzikinės kelionės po pasaulį ir laimėtas „European Grand Prix in Choral Singing“ įrodė, kad nuoširdžių nepaprastų muzikinių garsų spinduliavimas pasiekia bet kurio klausytojo širdį.

Visi šie laimėjimai yra tik maža dalis to, ką savyje nešioja gabusis atlikėjęs. Leiskite prisiliesti prie jautrios jūsų šventės ir ji taps nepakartojamu, stulbinančiu šou! Dar vaikystėje Aleksandrui mama įskiepijo,jog visuomet jaustųsi taip lyg dainuotų karaliams: „Iki šiol tuo vadovaujuosi. Tai vertybė.“

Mieli Karaliai, Aleksandras yra pasiruošęs tapti Jūsų šventės dalimi!

Kontaktai:

+37061877496

info@muzikantai.lt

ATLIKĖJAS ALEKSANDRAS –
TIKRAS PERLAS JŪSŲ ŠVENTĖJE