Susipažink

Repertuarą nuo seniausių iki naujausių hitų išgirsite plačiausiu kalbų spektru.
Nuolatinis publikos jautimas, greita reakcija, bei programos gigantiškumas
suvirpins nuo jauniausio iki seniausio klausytojo.

“Nuotaikos bomba“ bei “ausies šypsena“ garantuota.
Drąsiai atsipalaiduosite, kadangi grupė CHEMIJA atvažiuoja su pilnu programos lagaminu,
kuriame:
VOKALINĖS variacijos!
DUETŲ deriniai!
SOLINIAI pasirodymai!
VAKARO VEDĖJAS!
• Aibė įvairiausių ŽAIDIMŲ bei atrakcijų!
• Skoninga MUZIKA pertraukų metu

Jums nereikės rūpintis garso bei šviesos technika, kadangi
grupė CHEMIJA JAU PAS JUS!

 

ALEKSANDRAS – charizmatiškumu pasižymintis renginių vedėjas, skoningai kūrinių melodiją, ritmą ir spalvą perteikiantis vokalistas, komandos užtaisas ir grupės “Chemija” lyderis.
Plati ir šilta Aleksandro šypsena, smagūs pajuokavimai , nuoširdūs komplimentai bei profesionalūs patarimai suteiks galimybę Jums jaustis ramiai planuojant savo šventę. Daugiau nei 20 metų pramogų versle besisukančio komandos lyderio ideologija yra padėti klientui suprasti savo norus, pasidalinti patirtimi iš ankstesnių renginių ir sukurti įsimintą reginį. Aleksandro balsui apibūdinti trūksta epitetų- tai jėga, sklindanti iš širdies į širdį. Balso skaidrumas, skardumas ir stiprumas lyg ant debesų atneša besisukančias poras į šokių aikštelę, o likusius sėdėti prie stalo apgaubia jaukia šiluma.

Grupės „Chemija“ narys MINDAUGAS – itin jautriai publiką jaučiantis muzikantas ir džentelmeniškai bendraujantis bei intelektualiai juokaujantis vedėjas.
Jums ir Jūsų svečiams tikrai neteks nuobodžiauti, nes Mindaugas sukurs “geros nuotaikos bombą” norintiems “dalyvauti”, o tiems kurie mėgsta visa tai stebėti leis mėgautis skoningo vakarėlio atmosfera. Nostalginės, širdį virpinančios Mindaugo atliekamos dainos ir šiuolaikiški kraują kaitinantys hitai patenkins kiekvieno klausytojo „ausies poreikius“. Drąsiai galite palikti savo šventės niuansus atlikėjui, kuris visą save atiduos, jog šventė Jums ir Jūsų svečiams taptų nepamirštamu gyvenimo džiaugsmu!